Helista+372 5557 7338

Naise ja mehe energiavahetus

Kuidas naine annab energiat mehele? Ja kuidas mees annab energiat naisele?

Naine on looduse poolt loodud, et kinkida mehele loomingulist loomeenergiat. Selleks pole tingimata tarvis seksuaalset lähedust. Energiat saab anda pilgu, puudutuse, soojade lahkede sõnade, valmistatud toidu, pestud pesu ja veel paljude muude asjade kaudu… Tõelise naise energiat kaunistab alati armastus mehe vastu.

Armastus ongi see eriline allikas, mis aitab naise energial kergelt ja vabalt voolata. Naise energia asub otsekui ülla armastuse kookonis. See kookon särab kõigis vikerkaarevärvides, kuna selles toimib kevade- ja armastusejumalanna Lada enese jõud. See on eriline müstiline sära, mis sisaldab inimese kõrgema teadvuse kõikide osakeste vibratsioone.
Oma geneetilise olemuse poolest on naine loodud andma energiat ja armastust mehele, kes talle meeldib. Kui seda pikka aega pidurdada, siis algab naise organismis enesehävitusprotsess. Kõigepealt laguneb närvisüsteem, seejärel neerud, naissuguelundid, siis kõik ülejäänu. Väga sageli muutub liigne energia naise organismis rasvaladestusteks.
Loodus nõuab, et naine annaks kogu selle energeetilise ressursi mehele. Energia peab voolama. Kui tekib seisak, siis muutub see kõige ehtsamaks viitsütikuga lõhkekehaks.
Mees ei pea oma energiat naisele tingimata kallistuste, suudluste, hellituste ega seksuaalse läheduse kaudu edasi andma. Piisab, kui ta imetleb naist, ja naine suplebki tema energias. Pilgu mõju võib aga olla mitmesugune. Inimene saab silmade vahendusel edasi anda kuni viiskümmend protsenti oma jõust.
Just sel põhjusel on ka ikoonidel, kujudel ja piltidel oma maagiline jõud. Paljud kunstiteosed on otsekui akumulaatorid kogunud endasse nende energia, kes neid imetlenud on. Pärast hakkavad need kunstiteosed aga energiat edasi andma. Selles seisnebki nende tervendav jõud.
Seega saab mees naist imetledes talle osa oma energiast edasi anda. Kuid imetlus võib olla mitmesugune. Üks mees vaimustub naise keha täiuslikest joontest ja kaunist näost. Ta ei näe naises mitte emaslooma, vaid jumalikku kunstiteost, imetleb teda kui säravat tähte, nagu eredat erakordselt ilusat lille.
Kui naine satub sellesse energiavälja, kui teda imetletakse kui tähte, lille ja jumalannat, siis võtab ta mehe positiivset energiat vastu ja muutub veel ligitõmbavamaks. Tõelise armastuse ja imetluse positiivses väljas hakkab naine, kes on haige, tervenema.