Helista+372 5557 7338

Rebalans kliinik

rebalans kliinikRebalans kliiniku tegevusvaldkonnaks on osteopaatia. Mugavad olemustingimused ja oma ala spetsialistid.

Osteopaatia on oma valdkonnas täiuslik tervendamise meetod, sest tööd tehakse viiel eritasandil. Tervenemine tähendab midagi müstilist ja võimsat, mis leiab aset sügaval meie sisimas, puudutades meie hinge. Osteopaat ei tõmba joont vahele teie füüsilisel ja vaimsel tervisel. Pigem vaadatakse teid kui ühtset tervikut. See annab võimaluse jõuda probleeemi põhjuseni, mitte ravida ainult diagnoosi. Arst võib kirjutada ravimi, millega saad peita sümptomeid, kuid kui haiguse põhjus jääb ravimata, siis tuleb see sinu juurde ikka tagasi, näitamaks sulle, et miski on valesti.

Osteopaat aitab teil mõista ja teadvustada probleemi tekkimise põhjust ja seega ennetada seda tulevikus. Meis endis on see jõud ennast haigeks teha ja täpselt sama moodi läbi osteopaadi tõuke ka tervendada.

Olete teretulnud avastama oma sisemist tervist meie osteopaatide käte all!

Kliinikus töötavad osteopaadid ja terapeudid:

  • Kati Krill, tel 5838 3793 (kliiniku juhataja)
  • Ragna Oro-Vister, tel 5557 7338
  • Olga Kronberg, tel 565 1845
  • Selena Tamberg-Stenkin, tel 5399 4783
  • Sergei Tamberg-Stenkin, tel 5624 7481
  • Maarika Jaaksoo, tel 528 2082 - terapeut, klassikaline massaaž, kuputeraapia, moksateraapia, akupressuur Hinnad: 60 min. 40€, 90-120 min 65€

Nüüdsest on meie kliinikus ka kaaniravi

Tänasel hetkel ehk liialt vähemärgatud apteegikaanid on inimesi aidanud üle 30 sajandi. Nende ülitundlike loomakeste biokeemiline tervendamisvägi peitub süljenäärmetes. Kaan on minimõõtmetes farmaatsiatehas.
Hammustuse ajal paiskab ta verre pea 120 biokeemiliselt aktiivset ainet, andes vastavalt hammustatava vere seisundile talle täiuslikus koosluses ja tasakaalus fermente, mis asuvad tervendama keha füsioloogilisi süsteeme.

kaaniraviKaanide süljes olevad fermendid takistavad trombide teket, alandavad vererõhku (ka silma sisest rõhku), taandavad põletikulised protsessid, äratavad üles immuunsuse, parandavad ainevahetust ja kehasisest vedelikuringlust (tursed, lümfipaisud), tasakaalustavad hormonaal- ja närvisüsteemi, puhastavad vere ning mõjuvad igati noorendavalt.

Kaaniravist on abi veenilaiendite, veenipõletike, vereringe häirete, gangreeni ohu, diabeetilise jala, troofiliste haavandite, bronhiaalastma, radikuliidi, artriidi, hemorroidide, viljatuse, tsüstide, krooniliste munasarjapõletike, seedeelundkonna haiguste, akne, psoriaasi puhul.
Meestel aitavad kaanid üle saada prostatiidist ja impotentsusest.

Kaanid on imetlusväärsed tohtrid ning ravi nendega on ilma igasuguste kõrvaltoimeteta.

Energeetilise olevusena valivad kaanid, kui suurepärased bioenergeetilised terapeudid, hammustuskohaks alati eksimatult bioaktiivse punkti ning tekitavad kehas sellega võimsa energeetikat stimuleeriva efekti; taaskäivitavad seiskunud energiakeskused ning likvideerivad energiakanalites ummistused.
Taastatud bioväljas terveneb inimene kiiremini.

Osteopaatia ühendamine selle iidse ravimeetodiga annab meie klientidele tõhusama tulemi erinevatest haigustest tervenemisel.
Teid ootab vastuvõtule kaaniterapeut Egle Ronk.
Registreerumine ja lisainfo tel: 5309 0909.

Esimene külastus 30€ (arutelu kliendi tervisest ja kaebustest, anamneesi koostamine ning eesmärkide määratlemine, kaaniravi plaan)
Asetamisprotseduur 15€ , kaan 4,50€/tk