Helista+372 5557 7338

Blog

Osteopaatia konverents

Konverentsil antakse ülevaade kaasaegsetest suundadest ja tutvustatakse erinevaid uuringuid. Kohtumiseni 2. veebruaril Osteopaatia konverentsil Tallinnas, Liivalaia 43.

...loe edasi

Selle Ameerika osteopaadi panuseks sai fundamentaalse „kraniaalse rütmilise impulsi“ avastamine, mida Ameerika Osteopaatia Akadeemia poolt tunnustati küll alles 40 aastat hiljem.

...loe edasi

Oma geneetilise olemuse poolest on naine loodud andma energiat ja armastust mehele, kes talle meeldib. Kui seda pikka aega pidurdada, siis algab naise organismis enesehävitusprotsess.

...loe edasi

Osteopaatia aluseks on 1874. aastal Ameerika sõjaväearsti ja inseneri Andrew Taylor Stilli rakendatud ravipõhimõte, mille ta nimetas osteopaatiaks (kreeka keeles osteon – luu, pathos – haigus, kannatus).

...loe edasi

Miks ühtede inimeste jaoks on olemas võimalused ja vajalikud inimesed, aga teiste ümber on maailm otsekui üksnes püüniseid ja vampiire tulvil? Kuidas siis ometi nii?!

...loe edasi

Sageli teeb inimene süsteemi “pean-ei tohi” tõttu asju, mida ta teha ei taha, või ei tee seda, mida tahab. Ja inimesest, nagu kirjutas F. Nietzsche, saab kaamel, kes kannab kaasas kõiki neid väärtusi.

...loe edasi

Prantsuse meedikud viisid läbi uurimuse, mille tulemusel selgus, et 95% inimestest, kes lapsepõlves kandsid breketeid, tekkis 20 aasta möödudes selgroo vaheketta väljasopistus.

...loe edasi

Isegi lapsega loomuliku sideme puudumist, mis on põhjustatud näiteks olukorrast sünnitusmajas, saab mingil määral kompenseerida just hällilauludega – selleks tuleb teadlikult võtta aega näiteks kümme minutit.

...loe edasi

Arst-osteopaadi töö on suunatud armist põhjustatud kahjustuste minimiseerimisele, armi pehmemaks muutmisele, organismi õpetamisele armiga niiviisi koos toimima, et see ei põhjustaks kahju.

...loe edasi

Kõhuõõnes, operatsioonijärgselt kokkukleepunud sidekoed põhjustavad kudede mobiilsuse vähenemist elundi halva libisevuse tõttu ümbritsevate struktuuride suhtes.

...loe edasi

Miks on oluline laulda lapsele hällilaulu? Kuidas muusika abil depressiooni ravida ja miks käib ta psühhiaatriaosakondades ning vanadekodudes. Sellest kõigest räägib muusikaterapeut Alissa Aprelev.

...loe edasi

Kui pea sageli või pidevalt valutab, siis “valutavad” mõtted, teabe või mõtiskluste üleküllus mingil teemal. Peavalu on sageli üliintelligentsetel inimestel, kes on emotsioonid alla surunud.

...loe edasi

Oimuluu-alalõualiiges ehk lühidalt alalõualiiges osaleb aktiivselt rühi kohanemises. Vaatleme posturaalseid fenomene, mis selle düsfunktsiooniga kaasuvad.

...loe edasi

2018 aasta sügisel avaneb kõigil soovijatel harukordne võimalus osa võtta emakordselt Eestit külastava Olga Verbitskaja seminaril pealkirjaga „Haigus kui ressurs või välja sirutamata tiivad seljataga”.

...loe edasi

Sünnitusabi on meditsiini kõige konservatiivsema suuna esindaja. Kuidas küll on juhtunud, et uul aastatuhandel on tsivilisatsioon progressile ja teaduslikele avastustele vaatamata muutnud sünnituse ohtlikuks?

...loe edasi

Tsüstiiti (põiepõletikku) peetakse (ühiskonnale) ohutuks haiguseks, sest ta allub hästi ravile ja kulgeb praktiliselt jälgi jätmata. Kuid ebaõige ravi korral võib haigus end uuesti tunda anda juba mõne nädala pärast.

...loe edasi

Tänapäeval on maailmas arvukalt ravimeetodeid, mis mahuvad tinglikult termini "manuaalmeditsiin" alla. Siia alla kuuluvad kiropraktika, yumeiho, manuaalteraapia… ja osteopaatia.

...loe edasi

Paneme siia vaatlusküsimustiku ja kui teie enamus vastuseid on JAH, siis seda kiiremini ja varasemas eas vajab teie laps osteopaati.

...loe edasi